دکتر شبنم شادابی » جراحی زیبایی بینی » عمل بینی گوشتی، هزینه، فیلم و نمونه کارهای واقعی
مدت زمان مطالعه ۱۶ دقیقه

عمل بینی گوشتی، هزینه، فیلم و نمونه کارهای واقعی

قبل و بعد از عمل بینی گوشتی

 

نمونه عمل بینی گوشتی در این تصویر و فیلم رضایت بیماران که در زیر می بینید، حقیقی هستند و اگر تا انتها این مطلب را بخوانید متوجه خواهید شد، بازگشت پذیر بودن نتایج عمل بینی گوشتی یک اشتباه است، اغلب افراد گمان می کنند بینی های گوشتی به خوبی بینی های استخوانی جراحی نمی شوند و نتایج ماندگاری ندارند، در حالیکه امروزه با تکنیک های جدید، عمل بینی در انواع مدل بینی به خوبی انجام می شود، اگر مطمئن نیستید که بینی شما گوشتی است یا خیر و از تفاوت های جراحی بینی گوشتی و هزینه آن اطلاعاتی ندارید، در ادامه مطلب با یک تست ساده و جالب متوجه گوشتی بودن و یا استخوانی بودن بینی خود خواهید شد و همینطور درباره مراحل انجام جراحی بینی گوشتی، هزینه و مراقبت های کلیدی بعد از آن توضیح می دهیم.

 

📹 فیلم رضایت بیماران بعد از عمل بینی گوشتی توسط دکتر شبنم شادابی

 


ویژگی های بینی گوشتی

ویژگی های بینی گوشتی

یکی از مواردی که به اشتباه تشخیص بینی گوشتی در بین مردم مطرح می شود، بزرگی و حجیم بودن بینی است. در صورتی که بزرگ بودن بینی به معنا داشتن بینی گوشتی نیست. ممکن است بینی شما حجم زیادی نداشته باشد اما ویژگی های بینی گوشتی را دارا باشد. در صورتی که بینی شما ویژگی های زیر را دارد شما دارای بینی گوشتی هستید:

 • پوست ضخیم
 • غضروف های ضعیف (راه تقویت غضروف بینی)
 • منافذ باز روی بینی
 • پره های بزرگ و پهن
 • چربی زیر جلدی بیش از حد نرمال

 


تفاوت بینی گوشتی و بینی استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و ساتخوانی  

 تعیین نوع بینی نقش به سزایی در روند جراحی، انتخاب پزشک متخصص و نتیجه نهایی خواهد داشت. به همین دلیل اگر درپی جراحی بینی طبیعی هستید، گام اول مشخص کردن نوع بینی است(تست تشخیص نوع بینی).

برای مشخص کردن نوع بینی خود میتواند به ویژگیهای بینی خود توجه کنید. به طور کلی ضخامت پوست عاملی تعیین کننده در تشخیص نوع بینی است.

 


تفاوت بینی گوشتی و استخوانی از نظر متخصصین

بسیاری از افراد گمان می کنند بینی که مدل گوشتی است، گوشت و چربی بیشتری زیر پوست دارد، در حالیکه متخصصین و جراحان بینی معتقدند مهم ترین تفاوت بینی گوشتی که موثر در روند جراحی بینی است، پوست ضخیم در بینی های گوشتی است، بنابراین می توان گفت پوست بینی در مدل استخوانی ظریفتر و در بینی های گوشتی، پوست بینی ضخامت بیشتری دارد و عمل بینی را مشکل تر خواهد کرد.

👃 پوست زخیم، کمبود بانک غضروفی و بافت استخوانی، ظاهر پهن بینی
👃 پوست نازک، بافت استخوانی مستحکم و بانک غضروفی کافی

قبل از آنکه چندین نمونه کار واقعی از عمل بینی و مراحل جراحی بینی گوشتی را ببینیم، با انجام این تست مطمئن شوید که آیا بینی شما گوشتی است؟

تست تشخیص بینی گوشتی

بیماران بسیاری هستند که می خواهند بدانند که بینیشان مدل گوشتی است یا استخوانی؟ در ادامه تست تشخیصی بینی گوشتی وجود دارد که اگر به ۳ سوال پاسخ درست دهید، مدل بینی شما احتمالا گوشتی خواهد بود، اما باید بگوییم نتیجه دقیق، توسط بهترین جراح بینی مشخص خواهد شد.

۰ رای, ۰ میانگین
۳۵۹۷
ایجاد شده در

تست بینی گوشتی

برای آنکه مطمئن شوید مدل بینی گوشتی دارید، شروع آزمون را لمس کنید

۱ / ۴

نوک بینی را بین دو انگشتان خود فشار دهید!

۲ / ۴

نوک بینی پهن و افتاده ای دارید؟

۳ / ۴

ظاهر بینی شما چگونه به نظر می آید؟

۴ / ۴

بینی خود را لمس کنید!

۰%


عمل بینی گوشتی

👃 موثر در زیبایی اما در عین حال جراحی است که نیاز به مهارت بالایی دارد!

یکی از سخت ترین جراحی های رینوپلاستی، جراحی های زیبایی بینی گوشتی است.

برای پاسخ به پرسش هایی درباره تفاوت عمل این مدل از بینی می توان اینگونه پاسخ داد که: پوست بینی مانند چادری است که روی اسکلت بینی را می پوشاند در صورتی که این چادر ضخیم و زمخت باشد نمی تواند تغییرات اسکلتی که جراح ایجاد می کند و نمایش دهد. برای درک بهتر فرم بینی گوشتی به این مثال توجه کنید. پوست بینی گوشتی مانند چادر برزنتی است که روی چوب کبریت ضعیف (استخوان بینی) قرار بگیرد. در صورتی که ما برای کوچک کردن بینی، اسکلت بینی را تضعیف کرده باشیم و غضروف زیادی از بینی برداریم، این مساله نه تنها موجب کوچک تر شدن بینی نمی شود، بلکه در نهایت این چادر روی اسکلت می افتد و چین می خورد.


مراحل عمل بینی گوشتی همراه فیلم

در بسیاری از جراحی های زیبایی ناموفق شاهد این موضوع هستیم. پس برای جراحی زیبایی بینی خود لازم است تا به بهترین متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفداران ترین جراحی های زیبایی در کشور ماست! دلایل مختلفی برای علاقمندی این افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد. از داشتن مشکلات ظاهری در بینی تا برطرف کردن مشکلات تنفسی می تواند ترغیب کننده افراد برای انجام جراحی زیبایی باشد. با دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراحی های زیبایی بینی تفاوت ایجاد شده در صورت انکارناپذیر است، در این قسمت مراحل عمل بینی گوشتی به اختصار با انیمیشن ارائه شده است:

با مشاهده وبررسی تصاویر ثبت شده از زوایای مختلف بینی توسط پزشک و بیمار، تمامی مشکلاتی که نیاز است در روند عمل بینی اصلاح شود از جمله: کجی بینی، عدم تقارن سوراخ بینی و.. مشخص می شود. (عمل جراحی بینی کج)


همانطور که در فیلم میبینید، در ورند جراحی بینی، علاوه بر بهبود ظاهر بینی که شامل کوچک کردن اندازه آن،یا سربالا کردن نوک بینی است، جمع کردن پره های بینی و کوچک کردن سوراخ بینی است، نواقص و مشکلات بینی نیز برطرف می شوند.


یکی از مراحل مهم که تقریبا پس از پایان مراحل عمل بینی انجام می شود، چسب زدن بینی است که باید صحیح و طبق اصول مشخص انجام شود، در روزهای ابتدایی بعد از عمل بینی این کار توسط پزشک انجام می شود اما به دلیل تا مدتی چسب زدن بینی ادامه دارد، بیمار توسط پزشک آموزش دیده و خود بینی را چشب می زند.گویی زیبایی بینی، زیبایی اجزا کل صورت را تحت الشعاع قرار می دهد. اما نتیجه نهایی این عمل جراحی زیبایی، در فرم های مختلف بینی همیشه به یک شکل نیست. که در ادامه چندین نمونه عمل بینی که توسط دکتر شادابی انجام شده است آورده شده است.

نمونه عمل بینی توسط دکتر شبنم شادابی

♦♦ بهترین جراح بینی از نظر مردم  

قبل از هر چیزی بهتر است علت آنکه افراد نتایج عمل بینی گوشتی را ماندگار نمی دانند در گذشته بیابیم که تا چه میزان پیشرفت پزشکی بر نتایج عمل بینی و روند جراحی موثر بوده اند.


عمل بینی گوشتی در گذشته

همانطور که قبلا گفته شد، در جراحی بینی گوشتی یکی از تصورات رایج درباب جراحی بینی گوشتی، برگشت پذیر بودن نتیجه جراحی می باشد. هرچند که در گذشته به دلیل بهره گیری از شیوه های سنتی و عدم استفاده از تکنیکهای پیشرفته در جراحی بینی گوشتی، امکان تغییر شکل بینی پس از جراحی وجود داشته است به این دلیل که در گذشته در جراحی های بینی گوشتی از بافت بینی کاسته و درنتیجه پس از جراحی شاهد افتادگی نوک بینی بودیم و همچنین به علت کاهش حجم زیاد غضروف و بافت بینی شاهد برگشت پذیری فرم بینی بودیم. اما به کمک بهره گیری از متدهای جدید، امروزه جراحی بینی گوشتی نیز بدون بازگشت پذیری و تغییر فرم پس از جراحی انجام خواهد شد.

 

عمل بینی گوشتی با متدهای روز دنیا

براین اساس در جراحی های بینی گوشتی، پزشک متخصص بدون آسیب رسانی به غضروف های بینی، با برداشتن چربی های زیرپوستی و یا برداشتن حداقل غضروف از بینی، فرم بینی راکوچک و ظریف میگرداند. در این روش پزشک متخصص به کمک تبحر خود کمترین میزان ممکن از غضروف بینی را برداشته مگر در مواردی که غضروف، زیبایی فرم و قوس بینی را تحت الشعاع قرار داده باشد و نیاز مبرم به تقلیل غضروف ازسوی پزشک متخصص تشخیص داده شود. همچنین دربرخی دیگر از موارد ممکن است جراح برای تقویت غضروف در این جراحی از غضروف گوش کمک گرفته و به غضروف بینی پیوند بزند. با تکنیک های امروزه در عمل بینی جای هیچگونه نگرانی نیست و به هیچ وجه عمل بینی گوشتی بازگشت نخواهد داشت.


بهترین سن برای جراحی بینی گوشتی

بلافاصله بعد عمل بینی گوشتی  

بهترین سن برای انجام جراحی های زیبایی بینی، چه بینی گوشتی و چه بینی استخوانی بعد از ۱۸ سالگی است که رشد بینی شما به حداکثر خود رسیده است. در صورت دارا بودن مشکلات تنفسی می توانید در ۱۴ سالگی و با داشتن رضایت والدین اقدام کنید. اما برای گرفتن نتیجه ای رضایت بخش از جراحی زیبایی پیشنهاد می کنیم تا تکمیل ۱۸ سالگی خود صبر کنید.

 


فیلم عمل جراحی بینی گوشتی

در این قسمت دو نمونه فیلم عمل جراحی بینی مردانه و زنانه توسط خانم دکتر شبنم شادابی متخصص گوش و حلق و بینی را مشاهده می کنید.

 

 

عمل بینی گوشتی در خانم جوان، بینی پهن و پوستی ضخیم

 

نمونه ی عمل بینی گوشتی در مردی جوان، بینی پهن و گوشتی

جراحی بینی استخوانی

 • جراحی بینی استخوانی به دو شیوه جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته صورت میگیرد.
 • در روش جراحی بینی باز، پزشک متخصص پس از ایجاد برشهایی بر روی تیغه و پره های بینی، اصلاحات مورد نظر بر روی بینی را انجام میدهد. درمقابل در جراحی بینی به روش بسته، برشها درون بینی ایجاد میگردد.
 • اصلی ترین وظیفه جراحان بینی استخوانی، برداشتن برآمدگی روی بینی میباشد. در این وضعیت جراح اندازه بینی را در حدی که متناسب با اجزای چهره باشد کاهش داده و قسمتهایی از استخوان را به کمک ابزارهای مخصوص برمیدارد.

تفاوت عمل بینی گوشتی و استخوانی

جراحی بینی بسته به نوع بینی متفاوت خواهد بود. به طور کلی دو شیوه جراحی بینی باتوجه به مدل بینی وجود دارد، شامل جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی. در ادامه شیوه تشخیص بینی گوشتی و بینی استخوانی، تفاوت جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی، عوارض جراحی بینی، مهارت پزشک در جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی و هزینه جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی را بررسی خواهیم کرد.

نمونه واقعی تفاوت عمل بینی گوشتی و استخوانی

 • جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی به دلیل تفاوت های ساختاری این دو نوع از بینی متفاوت خواهد بود. به طور کلی شنیده می شود که جراحی بینی استخوانی راحت تر است و نتایج آن ماندگارتر.
 • جراحی بینی گوشتی به دلیل ضخامت بالای پوست، نیازمند مهارت و تخصص بالای پزشک است.
 • همچنین یکی دیگر از تفاوت ها این است که در بینی گوشتی غضروف نازک بوده درحالی که بینی های استخوانی دارای غضروف های ضخیم تری هستند.

آیا عمل بینی با بی حسی موضعی امکان پذیر است؟

 

 

اغلب افراد تمایل دارند عمل زیبایی بینی را تحت بی حسی موضعی انجام دهند و این روش را بر بیهوشی عمومی ترجیح می دهند، اما آیا واقعا امکان پذیر است؟ عمل بینی با بی حسی موضعی انجام می شوند، دکتر شبنم شادابی این روش را توصیه نمی کنند، زیرا زمانی که بیمار تحت بیهوشی عمومی است، جراح بینی با اطمینان خاطر جراحی را انجام می دهد..برای اطلاع از علل دیگر فیلم صحبت های دکتر شادابی را مشاهده کنید.(هر آنچه از بیهوشی در جراحی بینی باید بدانید)

 


 


نوک بین گوشتی

نوک پهن بینی

ساختار بینی بسیاری از افراد متناسب است و هیچ قوز، برآمدگی و اندازه بزرگی ندارند اما تنها نوک بینی گوشتی و پهنی دارند، که می توان حتی با روش عمل بین بسته نوک گوشتی را اصلاح کرد.

اما گروهی دیگر تمایل دارند فقط سوراخ های بینی آن ها جمع تر شود و احتیاجی به جراحی بینی گوشتی کلی ندارند، که برای این افراد می توان نواحی اطراف سوراخ بینی را جمع کرد.

عده ای از بیماران نیز علاوه بر نوک بینی گوشتی، سوراخ های پهنی نیز دارند که برای این افراد می توان ناحیه ی نوک بینی را جمع کرد.بنابراین اگر بیمار تمایل داشته باشد، می توان عمل بینی بسته و یا جزئی تری تنها برای رفع ایرادات بینی گوشتی را انجام داد.

 


مراحل عمل نوک بینی گوشتی

سوراخ بینی از بافتی نرم و چربی تشکیل شده است و در این محل غضروفی وجود ندارد، سوراخ و یا همان پره های بینی تاثیر بسیار زیادی در جمع نشان دادن بینی دارد، به همین دلیل بسایر از افراد تمایل دارند تنها پره های بینیشان در راستای بینی باشد.(قرینه سازی سوراخ های بینی با جراحی)

مراحل جمع کردن پره های بینی گوشتی

اولین برش در مرحله اول

همانطور که در شکل میبینید، عمل کوچک کردن سوراخ های بینی در ۳ مرحله کلی انجام می شود:
در این روش، از برش داخلی برای جمع کردن پره بینی گوشتی استفاده می شود، به اندهز مناسب و باتوجه به صلاح دید پزشک، از قسمت میان نوک پره و قیمت میانی سوراخ ها، قسمت کوچکی برش داده می شود و بافت نرم اضافی برداشته می شود.

بخیه در مرحله ی دوم

قسمت برش داده قبلی بخیه زده شده و سپس بافت و یا پوست اضافی باتوجه به نوع بینی و میزان لازم برای کوچک کردن پره های بینی، از ناحیه ی بیرونی پره های بینی برش داده شده و برداشته می شود.

مرحله آخر

در مرحله پایانی عمل کوچک کردن پره های بینی گوشتی، مراحل اول و دوم در ناحیه ی مقابل بینی انجام شده و سپس نواحی برش داده بخیه زده می شود تا بینی جمع گردد.
در این حالت نواحی پره ها به اصطلاح جمع و جور تر و سوراخ بینی نیز به واسطه این برش ها کوچک تر خواهد شد.

 


عوارض عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی نیز همچون سایر جراحی ها ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد ازجمله:

 • انسداد و گرفتگی بینی ناشی از تورم درونی بینی
 • احتمال سوراخ شدن سپتوم یا دیواره بینی عفونت
 • احتمال عدم تقارن بینی نسبت به صورت
 • تورم و التهاب در ناحیه اطراف بینی
 • ترشح های بد بوی بینی
 • نیاز به جراحی ترمیمی
 • کبودی

مهارت پزشک در عمل بینی گوشتی

دکتر شبنم شادابی در مطب

هرچند ممکن است تصور شود که جراحی بینی گوشتی سخت تر بوده و درنتیجه پزشک متخصص نیز نیاز به مهارت بیشتری دارد، اما واقعیت این است که هر دو شیوه جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی به واسطه ظرافت ها و نیازهای هر مورد، نیاز به تخصص و مهارت بالای پزشک دارد. به طور کلی انتخاب جراح بینی متبحر یکی از مولفه ای مهم و تاثیرگذار در موفقیت آمیز بودن  به حداقل رساندن عوارض جراحی است. لازم است جراح بینی علاوه بر تخصص و مهارت، شنونده خوبی نیز برای شنیدن خواسته های فرد از جراحی باشد. صبر،دلسوزی و توجه به سلامت فرد بیش از مسائل اقتصادی از فاکتورهای مهم در انتخاب پزشک متخصص است.


آیا فرم بینی گوشتی بعد از جراحی برمی گردد؟

بازگشت پذیر بودن عمل بینی گوشتی  

خیر. بینی گوشتی بعد از جراحی بازگشت به فرم و شکل قبلی خود را نخواهد داشت. در این فرم بینی ممکن است تورم بینی نسیبت به انواع دیگر شدیدتر و طولانی تر دیرتر باشد برطرف شدن آن، نیازمند صبر و بردباری مراجع است.

 


مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی گوشتی

مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی گوشتی نیز مانند جراحی زیبایی بینی دیگر است. مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بینی را جدی بگیرید تا نتیجه ای رضایت بخش حاصل شود. در ادامه به مراقبت های لازم بعد از عمل بینی اشاره شده است:

 • در روز اول بعد از جراحی برای کاهش تورم و کبودی به صورت مرتب از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • بعد از جراحی بینی، تا سه روز از مایعات و غذاهای نرم مانند سوپ استفاده کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به صورت مرتب و در زمان مقرر مصرف نمایید.
 • در صورت ترشح خونابه از بینی با گاز استریل خونابه را تمیز کنید و از شستشو بینی اجتناب کنید.
 • برای مسواک زدن دندان ها به مدت ۳ هفته از مسواک نرم استفاده کنید.
 • از استحام در آب داغ و قرار گرفتن در معرض بخار و گرما خودداری کنید.
 • از لباس های گشاد و دکمه دار استفاده کنید تا در هنگام تعویض لباس با بینی شما برخورد نداشته باشد.
 • در هنگام خوابیدن از دو بالش در زیر سر خود استفاده کنید. به حالت نیمه نشسته بنشینید و سر خود را پایین نگه ندارید.

دوره نقاهت و ویزیت بعد عمل بینی گوشتی

 

 

دوران نقاهت اولیه در جراحی بینی گوشتی مانند سایر جراحی های بینی یک هفته است. دوران نقاهت این نوع بینی ها عموما بیشتر از سایر فرم های بینی است زیرا تورم بیشتری از انواع دیگر بینی شاهد هستیم به همین دلیل استفاده از چسب را برای این افراد تا ۲ ماه پیشنهاد می کنیم. در صورتی که در جراحی های معمولی استفاده از چسب بینی تا یک ماه کافی است. برای دیدن نتیجه نهایی از عمل جراحی بینی گوشتی صبر و بردباری تا شش ماه توصیه می شود. در موارد محدود استفاده از کورتون برای نواحی زیر جلد انجام می شود.

 


هزینه عمل بینی گوشتی

نمونه عمل بینی گوشتی از زیر بینی

به علت تفاوت های ساختاری بینی گوشتی و بینی استخوانی، هزینه جراحی در هر مورد نیز متفاوت خواهد بود. همچنین براساس نوع ایراد بینی و ضخامت پوست، تخصص و تبحر جراح و همچنین هزینه های جانبی همچون هزینه کلینیک و اتاق عمل در هر نوع از جراحی بینی، هزینه نهایی جراحی بینی متفاوت خواهد بود.

بنابراین می تواندی برای اطلاع از آخرین هزینه جراحی بینی به صورت دقیق با دکتر خود تماس بگیرید.

 


جراحی بینی گوشتی در تهران

همانطور که میدانید مشاوره و کسب آگاهی قبل از عمل بینی بسیار مهم و موثر است، بنابراین جهت ارتباط، مشاوره و ارائه سوالات خود با جراحی بینی، می توانید از طریق راه های زیر اقدام نمایید.

اینستاگرام دکتر شادابی  

یکی دیگر از راه های ارتباطی با دکتر شادابی، مراجعه به dr_shabnam.shadabi@ و dr.shadabi@ 

 

    دکتر شادابی در گوگل    

 

می توانید از طریق گوگل، با جستجوی جراحی بینی در تهران و نام دکتر شبنم شادابی، به سایت ایشان مراجعه کنید.

      ارتباط با دکتر شادابی    

 

در نهایت جهت ارتباط با دکتر شبنم شادابی می توانید به مطب ایشان مراجعه کرده و یا با شماره های مطب تماس📞بگیرید.

 

اگر دارای بینی گوشتی هستید لازم است برای انتخاب جراح بینی زیبایی خود وسواس زیادی به خرج دهید. با انجام تحقیقات کافی به بهترین متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. توقعی واقع بینانه از جراحی بینی داشته باشید. فرم بینی شما بعد از جراحی به میزان قابل توجهی اصلاح خواهد شد اما داشتن انتظارات واقع بینانه برای شما ناخوشایند خواهد بود. برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است مراقبت های بعد از جراحی را جدی بگیرید.

www.mayoclinic.org : منبع


سوالات متداول در حوزه عمل بینی

 1. آیا زمان عمل بینی گوشتی بیشتر از سایر جراحی ها است؟

  باتوجه به مشکلات و نواقصی که باید رد حین عمل بینی برطرف شود ممکن است زمان عمل اندکی طولامی تر شود، اما ارتباطی به گوشتی بودن و استخوانی بودن بینی ندارد.

 2. آیا نتیجه عمل بینی استخوانی بهتر می شود؟

  بینی استخوانی به دلیل آنکه پوست نازکتری داشته و بینی گوشتی پوستی ضخیم تر، جراحی راحت تر انجام خواهد گرفت و ارتباطی به نتیجه عمل ندارد.

 3. کبودی و تورم اطراف بینی بعد از عمل طبیعی است؟

  بله، بیمار بعد از عمل بینی ممکن است کبودی در اطراف بینی و حتی زیر چشم داشته باشد که به مرور و با رعایت نکاتی که جراح بینی مطرح کرده بهتر خواهد شد.

 4. احساس خفگی بعد از عمل بینی عادی است؟

  به دلیل جراحی و ترشحات ممکن است بیمار احساس تنگ شدن و پر شدن در بینی داشته باشد که به استافده از سرم ای شستشو به موقع و رعایت بهداشت تا تخلیه کامل ترشحات، به زودی برطرف خواهد شد.

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه سال 1353 در تهران است.
دکتر شادابی در سال 1372 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدند و در سال 1380 از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.
در سال 1385 تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی پل بینی

جراحی پل بینی

به برآمدگی استخوان وسط بینی یا ناحیه استخوانی بالای بینی را پل بینی می گویند، پل بینی در اشخاص...

جراحی لوزه سوم در کودکان

جراحی لوزه سوم در کودکان

همان طوری که می دانید، لوزه ها نقش دفاعی را در بدن ایفا می کنند و به عنوان نگهبانانی در مسیر عبور...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۶ دیدگاه ها
 1. تست تشخیص بینی گوشتی انجام دادم،بینی ام گوشتیه اما مشکل تنفسی هم دارم
  میتونم عمل زیبایی انجام بدم؟

  پاسخ
  • با سلام
   بله، هم زیبایی بینی و درمانی را می توان انجام داد.

   پاسخ
 2. عمل بینی باز بهتر یا بسته مخصوصا اگر بینی گوشتی باشه

  پاسخ
  • به صورت کلی نمی توان گفت کدام روش بهتر است، جراح در عمل بینی باز تسلط بهتر و محدوده وسیع تری دارد، اما باتوجه به مشکل مربوطه نوع عمل مشخص خواهد شد.
   بله اگر بینی گوشتی داشته باشید و شرایط عمل بینی بسته هم فراهم باشد، امکان عمل بینی بسته برای بینی گوشتی وجود دارد.

   پاسخ
 3. سلام خانم دکتر
  بینی من تقریبا گوشتی هست یعنی قسمت پایین اون متورم و پهن هست
  میخواستم بینیم دو جراحی کنم اما نمیخوام بینیم سربالا و جمع و غیر طبیعی باشه میخوام کاملا طبیعی باشه فقط پایین اون کوچک بشه و کلا طبیعی باشه
  امکانش هست ؟

  پاسخ
  • با سلام
   بله حتما با شماره های مطب تماس بگیرید

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.