جراحی سانترال لب

 

جراحی  سانترال لب یکی از اعمال جراحی زیبایی است که می تواند فرم ایده آل تری به لب ها بدهد ، این جراحی برای افرادی مناسب است که طول لب بالای آن ها نسبت به بینی شان زیاد است و دندان های بالایی به صورت کامل پوشیده می شود و قابل مشاهده نیست .

یکی از مهم ترین نکات در رابطه با این مشکل ، افزایش سن می باشد ، به مرور زمان و گذشت سن این وضعیت بیشتر و وخیم تر شده و می تواند تاثیر به سزایی در چهره تان داشته باشد .

به طور کلی با بالارفتن سن، لب بالا حجم خود را از دست می دهد و همین امر باعث می شود که طول لب ها نسبت به بینی بیشتر شود، با افزایش فاصله ی بینی و لب ها این عارضه بیشتر نمایان می شود و همین امر یکی از نشانه های پیری می باشد .

جراحی سانترال لب ها علاوه بر افراد مسن در افراد جوان نیز قابل انجام است و می تواند فرم ایده آل و زیبایی را به چهره و به خصوص به لب ها ارائه دهد .

 

جراحی لیفت لب یا سانترال لب

جراحی سانترال لب در افراد مختلف قابل انجام است اما بهترین افراد برای این عمل زیبایی کسانی هستند که لب های متناسبی دارند اما فاصله ی بینی و لب بالا بسیار زیاد می باشد . با لیفت لب در جایگاه مناسب ، فرم ایجاد شده بسیار زیبا و شکیل خواهد بود .

 

لیفت سانترال لب بالا یکی ازعمل های زیبایی است که به هیچ عنوان بعد از انجام اثر غیر طبیعی و غیر عادی از خود به جای نمیگذارد . نتیجه ی این جراحی به قدری طبیعی بوده که حتی نزدیک ترین افراد هم متوجه نخواهند شد که چه تغییری را در خود ایجاد نموده اید .

در جراحی سانترال لب برش های مورد نیاز در زیر و یا داخل سوراخ های بینی زده می شود که این مساله می تواند در بهبودی زخم های ناشی از جراحی و مخفی شدن محل جراحی کمک بزرگی بنماید .

جوانسازی با لیفت سانترال لب

همانطور که بیان شد به کمک جراحی سانترال لب  می توانید آثار پیری صورت را از بین ببرید، دقت داشته باشید که  با این جراحی می توانید فاصله بینی تا لب ها را کاهش دهید از طرفی می توانید از سایر روش های فرم دهی به لب ها مانند تزریق ژل لب به صورت هم زمان استفاده نمایید ، با این روش جوانسازی لب ها به صورت کامل انجام خواهد شد.

اگر لب های شما حجم ایده آل و مناسبی داشته باشد نیازی به تزریق ژل در لب ها نمی باشد و تنها لیفت سانترال لب شما را به نتیجه ی دلخواه خواهد رساند .

 

تاثیرات سانترال لب

سانترال لب ها تنها به بالا کشیدن و فرم دهی در قسمت میانی لب ها می پردازد، بسیاری از افراد در زمان مراجعه بر این باور هستند که با انجام این جراحی می توانند خطوط خنده اطراف لب ها را نیز از بین ببرند ، این نتیجه با انجام جراحی سانترال لب حاصل نمی شود و فرد باید به صورت جداگانه یا از جراحی لیفت صورت و یا تزریق ژل در خط خنده کمک بگیرد . همانطور که بیان شد سانترال لب ها تاثیری در فرم و یا افتادگی گوشه های دهان نخواهد داشت .

هدف از انجام سانترال لب

جراحی سانترال لب برای کاهش فاصله ی بینی و لب ها می باشد، این اقدام می تواند با تغییرات بسیار شگفت انگیزی در چهره همراه باشد. برخی از افراد نیز برای اینکه بتوانند مقداری از دندان های خود را نمایان کنند و چهره ای سینمایی تر داشته باشند از این جراحی استفاده می کنند ، همینطور برای برجسته کردن قسمت مرکزی لب ها نیز از جراحی سانترال لب استفاده خواهد شد.

 

 

 

آیا جراحی لیفت لب دارای عارضه یا جای جراحی می باشد ؟

جراحی لیفت لب به دلیل اینکه نیاز به برش در زیر بینی دارد ، باید حتما توسط جراح متخصص و با تجربه ای انجام شود که کمترین میزان از جراحت را به همراه داشته باشد .

البته بخیه ها به قدری ظریف و حساس زده می شوند که بهه راحتی قابل مشاهده نخواهند بود اما با استفاده از کرم های ترمیم کننده بعد از کشیدن بخیه های مربوطه می توان تا حدود بسیاری از جای بخیه ها را محو نمود .

در نظر داشته باشید که مهم ترین مساله در این جراحی تکنیک جراح برای انجام لیفت لب می باشد .

این جراحی عارضه ای در بر ندارد و تنها عارضه ی آن اسکار باقی مانده از آن در زیر بینی است ، البته همانطور که بیان شد در صورتی که این اقدام کاملا تخصصی انجام شود اسکار بسیار اندک و نا معلوم خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 18 =

Call Now Button