• شماره تماس: 09124966562
  • ایران - تهران

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه 1353 در تهران هستند. ایشان توانستند در سال ۱۳۷۲ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شوند. در نهایت در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.
سپس در سال ۱۳۸۵ تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند. بعد از آن، دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.
دکتر شادابی خدمات بسیار خوبی را در حوزه تخصصش ارائه می دهد. از جمله این خدمات مواردی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش، جراحی لیفتینگ صورت، پروتز لب و چانه و گونه، تزریق ژل، پی آر پی، تزریق بوتاکس، برداشتن خال، و … هستند. شما عزیزان می توانید از این خدمات نزد دکتر شادابی بهره مند شوید.
با بررسی رزومه و سوابق فعالیتی خانم دکتر شادابی می توانیم به مواردی چون حضور به عنوان متخصص و جراح گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش اشاره کنیم. بعلاوه حضور در بیمارستان ۵۰۱-۵۰۴ ،بیمارستان خانواده به مدت ۶ سال و همچنین حضور به عنوان متخصص ارشد رسمی گوش و حلق و بینی در بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت از سال ۱۳۹۰ هم جزو رزومه ایشان است.

نمونه های عمل بینی

تماس با ما