دکتر شبنم شادابی » عمل زیبایی صورت » بهترین جراح صورت در تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح صورت در تهران

بهترین جراح صورت در تهران

بدن انسان داراری پیچیدگی های بسیاری است که پیشرفت و علم و دانش پزشکی گوشه ای از این پیچیدگی ها را کشف کرده است. با توجه به گسترش دانش پزشکی بخش های زیادی از بدن انسان کشف شده است. آگاهی از این دانش نیازمند کسب تخصص در هر یک از اندام های بدن است. به همین دلیل لازم است تا پزشک برای کسب دانش به تحصیل در یک رشته تخصصی از بدن بپردازد.

بعد از کسب تخصص پزشک در یک بخش از بدن، می توانیم برای درمان امراض ایجاد شده به متخصص اندام مورد نظر خود مراجعه کنیم. آیا اطلاعاتی در مورد رشته تخصصی جراحی صورت دارید؟ جراح صورت کیست؟ حوزه فعالیت جراح صورت چیست؟ برای درمان چه عارضه هایی می توانیم به جراح صورت مراجعه کنیم؟ برای یافتن بهترین جراح صورت در تهران چه فاکتورهایی را باید در نظر داشته باشیم؟

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی در مورد رشته جراحی صورت و حوزه فعالیت این پزشکان به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

جراح صورت کیست؟

در ابتدا لازم است که یک جراح صورت دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام رسانده باشد. بعد از اتمام دوره عمومی پزشکی فرد می تواند در دوره تخصص خود، رشته گوش و حلق و بینی را انتخاب کند و با اجزای صورت به صورت تخصصی آشنا شود.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی چانه و تاثیر آن بر کانتورینگ چهره

دوره تکمیلی فلوشیپ و فوق تخصص جراحی صورت، دانش متخصص گوش و حلق و بینی را در مورد اجزا و جراحی های صورت کامل می کند. پزشک می تواند بعد از اتمام دوره جراحی صورت به انجام جراحی زیبایی و درمانی بخش های مختلف صورت بپردازد. مدرک تحصیلی پزشک در این حوزه متخصص گوش و حلق و بینی و فلوشیپ جراحی صورت می باشد.

 

 

حوزه فعالیت و خدمات جراح صورت

شاید این سوال برایتان مطرح شود که چه زمانی می توانم به جراح صورت مراجعه کنم؟ حوزه فعالیت جراح صورت چیست؟ جراح صورت به درمان و جراحی زیبایی و ترمیمی اجزای صورت می پردازد. در اینجا نمونه ای از خدمات جراح صورت را ذکر می کنیم:

شما می توانید برای دریافت خدمات فوق به بهترین جراح صورت در تهران مراجعه کنید و نواقص صورت خود را برطرف سازید.

ویژگی های بهترین جراح صورت در تهران

با یک سرچ ساده در گوگل می توانید لیست طویلی از جراحان صورت را مشاهده کنید. اما به راستی بهترین جراح صورت در تهران کیست؟ به چه کسی می توان مراجعه کرد که بعد از دریافت خدمات رضایت کامل را کسب کنیم؟ ما در اینجا معیارها و فاکتورهای بهترین فلوشیپ جراحی صورت را به شما ارائه می کنیم که با در نظر داشتن این فاکتورها برای انتخاب پزشک قطعا انتخاب مناسب خواهید داشت. پس به این موارد توجه کنید.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی گوش چه عوارضی دارد؟

 

 

سوابق تحصیلی و دانش پزشک

سوابق تحصیلی بهترین جراح صورت را می توان به دو قسمت تقسیم کرد. تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی پزشک و دانش حاصل از تحقیقات پژوهشی و بروزرسانی  اپدیت اطلاعات خود در سطح جهانی و بین المللی. بهترین جراح صورت با بروزترین روش های جراحی زیبایی صورت آشنایی دارد و برای درمان مشکلات بیمار خود از جدیدترین روش های علمی معتبر استفاده می کند.

سوابق شغلی و تجربه پزشک

برای انتخاب پزشک لازم است تا سوابق شغلی و تحصیلی پزشک را بررسی کنید. تجربه بالا جراح قطعا در نتیجه و کیفیت جراحی تاثیرگذار است. مهارت جراح صورت در جراحی رابطه مستقیمی با سوابق شغلی جراح دارد.

تعهد اخلاقی و روابط اجتماعی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای انتخاب جراح، تعهد اخلاقی پزشک است. پایبندی به اصول اخلاقی و روابط اجتماعی خوب این فرصت را به مراجع می دهد که در مورد مشکلات خود به راحتی و بدون خجالت با پزشک گفتگو کند. تعهد اخلاقی پزشک موجب می شود تا به ارائه بهترین خدمات به بیمار بپردازد. قبل انجام جراحی مراجع را از عوارض احتمالی جراحی مطلع کند و با رضایت بیمار از تمام جوانب جراحی را آغاز نماید.

میزان رضایت مراجعین

یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب پزشک در میان عموم افراد رضایت مراجعین است. میزان رضایت مراجعین از دریافت خدمات را بسنجید. با بیماران مطب گفتگو کنید و میزان رضایت آن ها را بسنجید. میانگین رضایت مراجعین از انجام جراحی نزد پزشک به شما نشان می دهد که جراحی شما چه نتیجه ای را در بر خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
روش های برجسته سازی گونه

نمونه کار

برای آگاهی از سبک و سیاق جراح مورد نظر خود لازم است تا به نمونه کارهای او مراجعه کنید. علاوه بر نمونه کارها و آلبوم عکاسی، شما می توانید با مراجعه به مطب از وضعیت بیماران بعد از جراحی آگاه شوید.

موقعیت و مکان مطب

برای انتخاب جراح لازم است به نکته موقعیت مکانی مطب توجه داشته باشید که فاصله زیادی از منزل شما نداشته باشد. بعد از جراحی ممکن است لازم باشد تا برای انجام معاینات و بررسی های بیشتر به مطب مراجعه کنید. در صورتی که این فاصله مکانی زیاد باشد و امکان مراجعه به مطب برای شما وجود نداشته باشد ممکن است نتوانید جلسات معاینه را به اتمام برسانید. این امر در نتیجه جراحی تاثیرات منفی را خواهد داشت. پس در انتخاب جراح صورت خود توجه به این موضوع را فراموش نکنید.

 

در انتها

ما در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در مورد رشته تخصصی جراحی صورت و ویژگی های بهترین جراح صورت ارائه دهیم. شما می توانید با در نظر داشتن این موارد به بهترین جراح صورت در تهران مراجعه کنید. با توجه به اینکه صورت یکی از اجزای مهم ارتباطی در بدن ماست که در معرض دید دیگران است لازم است برای انتخاب جراح صورت تحقیقات کافی ا انجام دهید و با وسواس بیشتر اقدام به انتخاب جراح صورت کنید تا نتیجه ای رضایت بخش از نتیجه جراحی بدست آورید.

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه سال 1353 در تهران است.
دکتر شادابی در سال 1372 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدند و در سال 1380 از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.
در سال 1385 تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
روش های برجسته سازی گونه

روش های برجسته سازی گونه

بعضی از افراد از شکل صورت خود راضی نیستند یا می‌خواهند حالت صاف و غیرجذاب گونه‌های خود را اصلاح...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *