مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

آگمنتیشن لب

آگمنتیشن لب یک عمل زیبایی است که منجربه زیباتر شدن و پر تر شدن لب می شود، این روزها به کارگیری انواع پرکننده ها و تزریقات زیبایی لب روز به روز در حال افزایش است، در حقیقت بهترین روش برای رهایی از تزریق ژل و فیلر های موقت و مصنوعی، آگمنتیشن لب است که علاوه بر دائمی بودن  و طبیعی بودن، دقیقا مطابق با سلیقه و اندازه مورد نظر است، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این عمل زیبایی دائمی لب ادامه مطلب را مطالعه کنید.

آگمنتیشن لب چیست؟

یک روش حجم دهی دائمی لب است است که فرد مورد نظرر دیگر نیازی به تزریق ژل، فیلر و چربی در لب ندارد و مطابق با سلیقه فرد، فرم دلخواه لب با اندازه ی مد نظر اصلاح می شود.

این عمل زیبایی، سرپایی انجام شده و کاملا بدون درد است که باعث افزایش جم لب، کاهش چین و چروک ظریف اطراف دهان می شود و می توانید با این عمل ظاهری زیباتر، جوان تر و با لبخندی زیباتر داشته باشید.

آگمنتیشن لب

تزریق پرکننده ها یا حجم دهی دائمی لب

بسته به نیاز و خواسته افراد هر کدام از روش های زیبایی لب می تواند مفید باشد، برخی از افراد نخست تمایل دارند اندکی حجم لبشان افزایش یابد اما از این کار خود اطمینان ندارند و خواستار حجم دهی موقت هستند که تزریق فیلر و ژل گزینه ی خوبی است.

بیشتر بخوانید
جراحی سانترال لب

اما عده ای از انجام تزریق ژل در دوره های زمانی متفاوت خسته شده اند و یا از نتایج این تزریقات رضایت کامل ندارند و به فرم دلخواه هنوز دست پیدا نکرده اند، گزینه ی بسیار عالی برای رسیدن به فرم دلخواه لب به صورت دائمی انجام عمل زیبایی آگمنتیشن است.

بنابراین نخست برای انجام عمل زیبایی لب، خواسته خود را در نظر بگیرید و سپس باتوجه به فرم اولیه لب و میزان لازم حجم دهی آن در صورت تایید متخصص، این عمل زیبایی را انجام دهید.

هزینه آگمنتیشن لب چه قدر است؟

هزینه دقیق عمل زیبایی حجم دهی لب به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد، از جمله: تجربه و میزان تبحر پزشک متخصص، محل زندگی بیمار، میزان گستردگی عمل زیبایی و زمان انجام عمل زیبایی

نکته ی دیگر آن است که بیمه های درمانی از عمل زیبایی را پوشش نمی دهند، بنابراین می توانید برای اطلاع از هزینه جدید و به روز حجم دهی دائمی لب، به دکتر خوب برای آگمنتیشن لب مراجعه کنید تا بعد از بررسی کامل و مشاوره قیمت دقیق حجم دهی لب مشخص شود تا در صورت تمایل این عمل زیبایی را انجام دهید.

آیا عمل حجم دهی لب به صورت دائمی برای من مناسب است؟

اغلب افرادی که برای انجام عمل زیبایی لب به متخصصین مراجعه می کنند، سوالی در ذهن دارند که این عمل دائمی برایشان مناسب است یا خیر؟

نگران این موضوع نباشید زیرا زمانی که به یک جراح بینی خوب برای عمل زیبایی لب مراجعه می کنید، او به خوبی تشخیص می دهد که چه فرمی از لب طبق ساختار صورت برای شما مناسب است و طی ارزیابی های بالینی که انجام می دهد با کمک وی می توانید بهترین روش برای بهبود فرم لب خود را بیابید و یا حتی به دیگر گزینه های اصلاح فرم لب فکر کنید.

انواع روش های دائمی اصلاح فرم لب

اصلاح فرم لب و لیفت لب به افرادی توصیه می شود که لب های فوقانی باریک داشته و یا فاصله میان لب فوقانی و بینی زیاد است و یا دندان های جلویی کاملا پهان هستند، این روش ها دائمی بوده  و دوره بهبودی آن تقریبا یک ماه طول می کشد.

بیشتر بخوانید
برجستگی دائم لب

لیفت مستقیم لب

در این روش ارتفاع لب به صورت قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و فاصله میان بینی و لب بالایی کاهش خواهد یافت. در نتیجه دندان های جلویی بیشتر دیده می شوند.

بهبودی نسبی بعد از دو هفته انجام می شود و برای بهبودی کامل بیمار باید به مدت یک ماه صبرکند.

لیفت لب غیر مستقیم

نتیجه ی ای روش مانند لبفت لب به روش مستقیم است اما تفاوت در آن است که برش های ایجاد شده پنهان بوده و در زیر بینی است و همانطور که گفته شد در این روش نیز لب چاق تر و زیباتر به نظر خواهد آمد.

لیفت گوشه لب: عده ای هستند که گوشه های لبشان افتاده است و بهتری راه برای رفع این مسئله لبفت گوشه های لب است. این روش نیز دائمی است اما نمی تواند مانع پیری و تغییر فرم لب شود.

در آخر باید بگوییم…

برای داشتن بهترین فرم لب حجیم و متناسب صورت بهتر است قبل از اقدام برای انجام هر کدام از روش های زیبایی و تغییر فرم لب، با متخصصین مشورت کنید تا باتوجه به درخواست شما بهترین گزینه ی درمانی و زیبایی انتخاب شود تا بهترین نتایج را با حداقل عوارض دریافت کنید.

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه سال 1353 در تهران است.
دکتر شادابی در سال 1372 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدند و در سال 1380 از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.
در سال 1385 تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
برجستگی دائم لب

برجستگی دائم لب

حجم دهی دائم به لب یکی از خدمات پر طرفدار دکتر شبنم شادابی ، متخصص گوش حلق و بینی  جراحی برجستگی...

جراحی سانترال لب

برای بهبود فرم لب از جمله برجسته کردن، کاهش فاصله بین بینی و لب و تغییر فرم آن می توان لیفت لب و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.